smagen

دربـاره اسـماگن

نگاه اجمالی داستانمان از سال ۱۳۴۳ شروع می‌شود، هنگامی که آلیش گاز متولد شد و آرزوی کمک کردن به مردم را با هدف تامین نیازهای آشپزخانه ایرانی در سر داشت تا به بالاترین کیفیت در مقیاس جهانی دست یابد. از آن زمان تاکنون یعنی بیش از ۵۰ سال است که در کنار شما، همچنان در حال نوآوری و خلق فناوری هستیم و موانع قدیمی و جدید را از بین برده تا آنچه را از استاندارد مطلوب جهانی انتظار میرود در داخل مرزهای وطن عزیزمان محقق کنیم. ماهمچنان مردم و آنچه را که به آن اهمیت می‌دهند در مرکز تمام چیزهایی که خلق می‌کنیم، قرار می‌دهیم. با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت برای افزایش آسایش هموطنان عزیزمان آلیش گاز در سال 1399 برند اسماگن را خلق نمود تا ضمن سهولت انجام کارهای خانه وقت بیشتری برای انجام امور دلخواه خود داشته باشند و شیرین ترین لحظه ها را در خانه خود که بهترین جای دنیاست رقم بزنند.

ارزش های برند

نوآوری: ما به خلق و ارائه راه‌ حل‌های خلاقانه و نوین در لوازم خانگی متعهدیم. ما در تمامی مراحل از طراحی مدرن تا فناوری پیشرفته، همواره بر روی ابتکار و نوآوری تمرکز می‌کنیم.

کارایی: محصولات ما برای ارائه کارایی بالا و عملکرد عالی به اصول مهندسی نرم‌افزار و سخت‌افزار متمرکز است.

کیفیت: با استفاده از مواد با کیفیت تا کنترل دقیق فرآیندهای تولید، کیفیت محصولات ما به عنوان یک ارزش اساسی برای برند اسماگن محسوب می‌شود.

طراحی زیبا: ظاهر جذاب و دلخواه برای مشتریان ما بسیار مهم است. ما تلاش می‌کنیم با طراحی محصولاتی زیبا و جذاب ، به خوبی به زیباتر نمودن فضای خانه های شما کمک کنیم.

پشتیبانی فنی: ما با ارائه خدمات پس از فروش قوی و پشتیبانی فنی حرفه‌ای، در خدمت مشتریان خود هستیم. این ارزش به مشتریان ما این اعتماد را می بخشد که همیشه روی دسترسی به خدمات و پشتیبانی ما حساب می‌کنند.

ماموریت برند

ماموریت برند اسماگن فراهم کردن تجربه‌ای بی‌نظیر و نوآورانه و تداوم آن در زندگی خانواده‌ها برای ایجاد حس راحتی و آسایش در کارهای روزمره آنها می باشد. ما با فناوری پیشرفته و طراحی هوشمند، لوازم خانگی دلخواهی ارائه می دهیم که علاوه بر کارایی بالا و کیفیت عالی، جذابیت بصری داشته باشند و به صورت خلاقانه به نیازهای مدرن خانواده‌ها پاسخ دهند. ما نیز باور داریم که جایی بهتر از خانه نیست پس درصدد هستیم تا با ایجاد ارتباطی نزدیک و قوی با مشتریان به خوبی از خواسته‌ها و نیازهایشان آگاه و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، نقش پر رنگی در تحقق این رویا داشته باشیم.

اهداف برند

هدف ما این است که در بازار لوازم خانگی ایران بعنوان محبوب ترین برند لوازم خانگی با محصولاتی جذاب ، متمایز، نوآور و با کیفیت شناخته شویم. ما در راستای تحقق این هدف، ارزش های بنیادینی از جمله سخت کوشی، اولویت بخشی به کیفیت، احترام به مشتریان و ذینفعان، حفظ سرمایه های انسانی و حفظ محیط زیست را دنبال خواهیم کرد. این هدف ما را سوق می دهد که همواره به دنبال بهبود و پیشرفت در محصولات، خدمات، و ارتباط با مشتریان باشیم.

Alish Group Certificate

گواهینامه انرژی اتمی

دیگر افتخارات

تندیس بین الملی تجارت جهانی سال 2018 

تندیس اجلال چهره های ماندگار صنعت و تجارت سال 1396

تندیس تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور سال 1393

تندیس برند برتر سال 96

تندیس دکترای مدیریت از دانشگاه ادمونتون آمریکا سال 2018

تندیس مدیریت برتر از کشور اسپانیا سال 1985